• Zdravé slazení v České republice

  Naše společnost je přímý importér extraktů z rostliny Stevia rebaudiana bertoni z oblastí Jižní Ameriky a Číny. Nabízíme širokou škálu produktů pro domácí užití, ale také obrovský výběr koncentrátů pro průmyslové zpracování.

  Bližší informace v sekci Průmysl

  .


  stevia-plant-4-large
 • Stévia a zdravotní nezávadnost

  Nejviditelnější ukazatelem bezpečnosti stévie je skutečnost, že neexistuje žádná zpráva o nepříznivých účincích po více než 1500 let nepřetržitého užívání na území dnešního Paraguaye a Brazílie.

  Považujeme to za dostatečný výsledek oproti sladidlu aspartam, který je častým zdrojem stížností ze strany spotřebitelů potravin.

  Toxikologické studie prokázaly, že steviosid nemá karcinogenní, mutagenní ani teratogenní účinky. Rovněž nebyly pozorovány žádné alergické reakce, pokud byl steviosid používán jako sladidlo.


  Stevia-003
 • Stévia v průmysluEquipment

  Koncentráty z rostliny Stévia rebaudiana Bertoni,Stevia rebaudiana se běžně se používá v Japonsku a dalších zemích, v nápojích a dalších potravinách, místo umělých sladidel typu aspartam a spol. Více jak 30 let se v Japonsku stevia přidává do chleba, do ovocných šťáv, piva, čokolády, žvýkaček a mnoha dalších vůrobků. Dle rozhodnutí komise EU ze dne 14.11.2011 je stevia od 5.12.2011 konečně určena k přímé substituci cukru

 • Nutriční hodnoty 100g stévie

  Kalorie: 0
  Kalorie z tuku: 0
  Celkový obsah tuku: 0
  Nasycené tuky: 0
  Cholesterol: 0
  Celkem Sacharidy: 0
  Cukry: 0

  Stevia-001
 • PRODUKTYprodukty001

  Nabízíme Vám široké spektrum produktů pro domácí využití. Od dávkovačů na tablety, sirupy, porcované sáčky do restaurací, vitamínové doplňky a mnoho dalších. Víc informací naleznete v sekci produkty.

Home

Vítejte na oficiálních stránkách naší společnosti.

Naše společnost se zabývá dovozem produktů z rostliny Stevia rebaudiana Bertoni. Dle rozhodnutí komise EU ze dne 14.11.2011 je stévia od 5.12.2011 konečně určena k přímé substituci cukru. Jsme přímý importér extraktů z oblastí Jižní Ameriky a Číny. Nabízíme Vám širokou škálu produktů pro domácí užití, ale také obrovský výběr koncentrátů pro průmyslové zpracování.

Jsou extrakty ze stévie přírodní?

Ano, extrakty jsou přírodní.

Kolik má stévia kalorií?

Stévia má nula kalorií.

Je stévie geneticky modifikovaná?

Není, vývoj nových odrud probíhá šlechtěním.